Чорна п’ятниця триває!

 

Розпродаж у повному розпалі, ціни в шоці, а клієнти у захваті!
До 2 грудня заходьте на нашу сторінку Чорної п’ятниці. і погляньте, що залишилося від наших цін, адже ми пропонуємо знижки до 70%!

Наші бестселери:

Серверні кредити Octoplus
Серверні кредити Octoplus призначені для обслуговування мобільних телефонів Alcatel, HTC, Huawei, iPhone, LG, Sony Ericsson, Sony, Samsung, Sky, Xiaomi, ZTE.
3.50 грн
Серверні кредити Z3X (новий акаунт)
Ексклюзивне рішення для зчитування кодів нових телефонів на базі Qualcomm.
35.00 грн
Smart-Clip2 Basic Set з активованими Pack 2, 3, 4, 5, 6
Smart-Clip2 Basic Set з активованими Pack 2, Pack 3, Pack 4, Pack 5 і Pack 6 – універсальний пристрій для обслуговування мобільних телефонів і смартфонів на платформах MTK, Qualcomm, Broadcom і TI без прив'язки до конкретного списку моделей.
10600.00 грн 8499.75 грн
Octoplus Pro Box с набором кабелів 7 в 1 (з активацією Samsung + LG + eMMC/JTAG)
Octoplus Pro Box - це мультибрендовий програматор, за допомогою котрого ви можете виконувати перепрошивання/розблокування/відновлення даних багатьох мобільних телефонів.
8200.00 грн 7380.00 грн
Medusa PRO Box
Medusa PRO Box — професійний програматор для відновлення завантажувача телефонів, роботи з чипами пам'яті і відновлення даних. Дозволяє працювати з телефонами Samsung, Huawei, LG, Motorola, Siemens, Sony Ericsson, Vodafone, ZTE та іншими мобільними пристроями через інтерфейси UART, USB JTAG, MMC, ISP.
3975.00 грн 3577.50 грн

Обладнання для ремонту, навчальні іграшки і хобі, запчастини для смартфонів і автоелектроніка все ще безжальні до своїх цін. Обов’язково відвідайте їх на нашій чорній сторінці!

Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Онлайн Русский Офлайн
Мова
Українська
ru
Русский
Русскоязычная версия
uk
Українська
Україномовна версія