Автомобільний зарядний пристрій Baseus Magic C20C, чорне, Quick Charge, з дисплеєм, 45 Вт, 6 А, 2 порта, 12-24 B, #CCMLC20C-01
Код: 904356
Все про товар
Характеристики
Доставка
Оплата
Гарантія
Все про товар
0.075 кг
Наявність на складі:
  • Львів
  • Київ (лівий берег)
Гарантія: 6 місяців
Характеристики
Автомобільний зарядний пристрій підходить для планшетів
Автомобільний зарядний пристрій підходить для мобільних телефонів
Колір
  • чорний
Комплектація
  • з дисплеєм
Тип роз'єму
  • USB тип-C
  • USB тип-A
Характеристика
  • Quick Charge
потужність
  • 45 Вт
Кількість портів
  • 2 порта
Вихід
  • 4,5В/5А
  • 5В/4,5А
  • 9В/3А
  • 20В/2,25А
  • 12В/3А
  • 15В/3А
Напруга
  • 12-24 B
Сила струму
  • 6 А