AC/DC-перетворювач Mean Well SE-1000-12
Код: 846754
Все про товар
Повний опис
Характеристики
Доставка
Оплата
Гарантія
Все про товар
110, 220 V Гарантія: 24 місяців
AC/DC-перетворювач, імпульсне джерело живлення в корпусі для енергозабезпечення постійною напругою 12 В. Вихідний струм до 83,3 А. Максимальна вихідна потужність 1 кВт. Читати далі
Разом з цим товаром купують
Паяльник з ніхромовим нагрівачем KS-30R/22 для повсякденного використання в побуті та промисловості.
Зроблено в Японії
Наявність на складі:
  • Львів
  • Дніпро
  • Київ (лівий берег)
ID: 10583 0.25 кг 220
Повний опис
Mean Well SE-1000-12 – це AC/DC-перетворювач, імпульсне джерело живлення в корпусі для енергозабезпечення постійною напругою 12 В. Вихідний струм до 83,3 А. Максимальна вихідна потужність 1 кВт.
Особливості
  • Виконаний в корпусі.
  • Однофазне підключення.
  • Захист від короткого замикання.
  • Захист від перевантаження.
  • Захист від перенапруги.
  • Захист від перегріву.
  • Дистанційне керування.
  • Компенсація падіння напруги.
  • Вентилятор.
  • Сертифікат безпеки: UL60950-1.
  • Сертифікат ЕМІ: EN55022 class B.
Технічні характеристики
Тип стабілізації напруга
Вихідна потужність 1 кВт
Вихід 12 В
Вхід 110/220 В
Кількість виходів 1
Вихідний струм 1 канала до 83,3 А
Вхідна напруга AC 90...264 В
Вхідна напруга DC 254...370 В
Напруга ізоляції вхід-вихід 3,0 кВ
Напруга ізоляції вхід-земля 1,5 кВ
Напруга ізоляції вихід-земля 0,5 кВ
ККД 84 %
Шум 150 мВ
Робоча температура ‒20 – 60 °C
Розміри 278 × 127 × 63,5 мм
Характеристики
Вихідна потужність
  • 1000 Вт
Вихідна напруга
  • 12 В
Вихідний струм
  • 83,3 А
ККД
  • 84 %