BMS-контроллер JIKONG JK-PB2A16S20P V19, 200 A, для LiFePO4/Li-ion/LTO аккумуляторов
Код: 919196
Все про товар
Полное описание
Характеристики
Доставка
Оплата
Гарантия
Все про товар
1.09 кг Гарантия: 6 месяцев
Підтримує до 16 акумуляторних комірок із номінальним струмом 200 А та активним балансуванням 2 А Читать далее
Вместе с этим товаром покупают
Полное описание
Контролер JK-PB2A16S20P підтримує від 8 до 16 акумуляторних комірок з максимальним струмом заряду та розряду 200 А, а в піковому режимі – до 400 А. Він забезпечує ефективний розподіл енергії між елементами завдяки струму балансування 2 А.
Головною особливістю JiKong BMS PB2A16S20P 200 A 8S-16S нового покоління є наявність шин CAN, RS485, RS232 та підтримка протоколів обміну більшості інверторів та інших систем зберігання енергії.
Особливості
  • Підтримує протоколи обміну інформацією більшості інверторів та інших систем зберігання енергії.
  • Підтримка зв’язку RS485/CAN/RS232.
  • Просте підключення через Bluetooth у мобільному додатку.
  • Захист від короткого замикання, перезаряду, перерозряду та перевантаження струмом.
  • Підтримка від 8 до 16 комірок для літієвих акумуляторів різних типів.
  • Активна система балансування для ефективного розподілу енергії.
  • Можливість підключення інформаційного екрана.
Технічні характеристики
Модель B2A16S20P
Кількість елементів для Li-ion 7S~16S
Кількість елементів для Lifepo4 8S-16S (8S, 12S, 16S)
Кількість елементів для LTO 14S
Тип балансира Активний балансир
Струм балансування 2 А
Опір головного ланцюга MOSFET 0,65 мОм
Номінальний струм заряду 200 А
Піковий струм розряду 400 А
Захист від перевантаження струмом 10 A-200 А регульований
Підключення комірок Загальний порт
Шкала напруги одного осередку 1-5 В
Точність напруги ±5 мВ
Напруга захисту від перезаряджання 1,2 В - 4,35 В регульована
Кількість датчиків температури 4
Захист від перегріву Так
Захист від короткого замикання Так
Світлодіодна індикація рівня заряду і стану роботи акумуляторного складання Так
Вимірювання ємності елемента акумуляторної складання Так
Функція Bluetooth Додаток для Android та IOS
Дистанційне керування RS485 Підтримує
Додаткові порти зв’язку RS232 / RS485 / CAN
Розмір 162 мм × 102 мм × 20 мм
Діапазон робочих температур -30°C ~ 70°C
Підігрів плати Є
Шість видів захисту акумулятора
  • Захист від короткого замикання
  • Захист від перезаряду (можливість налаштування граничної напруги)
  • Захист від перерозряду (можливість налаштування граничної напруги)
  • Захист від струму (налаштування захисту від перевантаження великим струмом)
  • Контроль підключення та обриву балансувального з’єднання
Складання та налаштування Jikong
Підключення BMS через додаток
  1. Увімкніть Bluetooth на телефоні.
  2. Запустіть додаток JK BMS.
  3. Натисніть на іконку в лівому верхньому куті для сканування пристроїв.
  4. Після завершення сканування виберіть назву свого пристрою, наприклад "JK-B1A24S".
  7. Після успішного підключення пароль запам'ятається додатком.
  8. Для наступного підключення додаток автоматично з'єднається з пристроєм.
Комплектація
  • Smart BMS плата із вбудованим Bluetooth — 1 шт.
  • Оригінальна JK BMS кнопка металева водонепроникна зі світлодіодною індикацією (JiKong) — 1 шт.
  • Балансувальні дроти з датчиком температури і роз’ємом (довжина 90 см) — 4 шт.
  • Шлейфи для з’єднання Inverter BMS плати із комунікаційною платою — 1 шт.
  • Кабель типу кручена пара для роз’ємів RS232 / RS485 / CAN — 1 шт.
  • Кабель для підключення нагрівача елементів акумуляторної складання — 1 шт.
Не входить у комплект
  • Екран
  • Кабельні наконечники
  • Силові проводи
  • Інструкція
Характеристики
Тип
  • Li-ion
  • LiFePO4
  • LTO
BMS – Назначение
  • для LiFePO4/Li-ion/LTO аккумуляторов
Сила струму
  • 200 A