15 років інновацій з Sigma

 

Команда Sigma була заснована на початку 2000-х років, ще до виходу перших моделей iPhone і до випуску HTC Dream - першого смартфону на базі Android. Зараз на нашому рахунку вже понад 10 000 підтримуваних моделей, клієнти в більш, ніж 200 країнах світу та багато успішно реалізованих рішень.

15 років з Sigma

Протягом всіх цих років ми займаємося розробкою продукції для ринку GSM-технологій, дотримуючись високих стандартів обслуговування мобільних телефонів. Кожна підтримувана модель і кожне інноваційне рішення – це результат якісної роботи наших розробників та вагомого внеску користувачів Sigma.

В чому запорука успіху Sigma?

Pathfinder

Першовідкривачі

Ми одними з перших на ринку повірили у світле майбутнє платформи Android. Наша команда займалась підтримкою телефонів на базі Android практично з моменту появи цієї операційної системи. Зараз рішення Sigma сумісні з більшістю телефонів топових брендів на базі Android, і це зовсім не межа для нас.

Завжди попереду

Ми завжди шукаємо нові можливості, постійно вивчаємо нові платформи і досліджуємо останні технології для того, щоб наші клієнти отримували лише передові і ефективні рішення. Розробники Sigma роблять все для того, щоб надати користувачам можливість працювати з повним модельним рядом пристроїв на базі процесорів Huawei HiSilicon, Qualcomm, MTK, TI OMAP, Broadcom чи Spreadtrum.

Перевірена якість

Список підтримуваних телефонів нараховує понад 10 000 моделей. Це і старі добрі кнопкові моделі Nokia, і останні смартфони-флагмани Huawei, Moto и Alcatel. Ми не «годуємо» клієнтів порожніми обіцянками: кожна додана операція і розблокована модель проходить належну перевірку. Всі надані рішення і апгрейди є постійними, не обмеженими в часі і не потребують продовження терміну дії. Ви отримуєте перевірену якість, необмежену кількість операцій та пожиттєву ліцензію.

Нічого зайвого

Sigma – своєрідний швейцарський ніж в сфері обслуговування телефонів. Незалежно від того, що ви оберете: донгл чи бокс, базове рішення чи повністю активовану версію, ви завжди отримаєте те, що шукаєте. А ще ви будете приємно здивовані компактністю наших товарів. Додатковий кабель, активація чи, наприклад, SigmaKey Huawei Edition - рішення, спеціально розроблене для обслуговування останніх моделей Huawei – все це легко поміститься у вас в кишені!

Готове рішення

Продукція Sigma відрізняється ефективністю і простотою використання. Вона розроблена спеціально для зайнятих та цілеспрямованих людей, котрі цінують особистий час. Більше вам не потрібно буде шукати модель у списку підтримуваних чи витрачати час на купівлю кредитів. Все, що потрібно – просто під'єднати телефон. Все решта Sigma зробить замість вас.

Найживіша підтримка

Команда Sigma надає повну підтримку до і після покупки нашої продукції. Спеціалісти технічної підтримки готові допомогти і прийняти будь-який виклик 24 години на добу, 6 днів на тиждень. В нас на сайті представлені детальні покрокові інструкції, мануали, а також відеогайди для проведення різних операцій. Ми з задоволенням дамо відповідь на будь-яке запитання і допоможемо вирішити будь-яку проблему.

Надійний партнер

Ми докладаємо всі зусилля для того, щоб максимально відповідати вимогам наших клієнтів. Наші фахівці аналізують відгуки користувачів і тримають руку на пульсі ринку GSM-технологій, що швидко розвивається.

Купуючи продукцію Sigma, ви можете бути впевнені в тому, що ми не пропонуємо одноразових рішень. Наше завдання – консультувати і супроводжувати кожного клієнта, щоб він отримав максимальну користь від Sigma.

Далі буде!

У вас досі немає Sigma? Довіртесь нам, якщо:

  • ви плануєте займатися обслуговуванням телефонів. Рішення від Sigma – це оптимальний варіант для починаючого майстра. Достатньо просто під'єднати телефон до ПК за допомогою звичайного USB-кабеля і зробити кілька кліків. Решту замість вас зробить Sigma!
  • ви збираєтесь відкрити власний бізнес. Обираючи Sigma, ви отримуєте доступні ціни, продукцію з гарною репутацією і цілодобову онлайн-підтримку. Ми допоможемо вам швидко встати на ноги і випередити ваших конкурентів.
  • ви засмучені, бо ваш сервісний центр став менш прибутковим. Настав час перейти на інструменти для професіоналів! Поповніть арсенал рішеннями Sigma і не забувайте слідкувати за регулярними оновленнями. За допомогою Sigma ви зможете отримати відчутний прибуток!

Як можна пояснити в двох словах що таке Sigma? Після 15 років роботи нас вже важко назвати звичайним рішенням зі світу GSM-технологій. В першу чергу, Sigma – це велика та дружня команда розробників, фахівців технічної підтримки, маркетологів і логістів. І, звичайно ж, Sigma – це спільнота всіх користувачів. Ви можете слідкувати за нашими оновленнями, вносити різноманітні пропозиції або просто підтримувати роботу нашої команди щодня.

Попереду нас чекають нові відкриття! Приєднуйтесь і залишайтесь з нами на одній хвилі!


Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Онлайн Русский Офлайн
Мова
Українська
ru
Русский
Русскоязычная версия
uk
Українська
Україномовна версія