AC/DC-перетворювач Mean Well SE-1000-48
Код: 846753
Все про товар
Повний опис
Характеристики
Доставка
Оплата
Гарантія
Все про товар
110, 220 V Гарантія: 24 місяців
AC/DC-перетворювач, імпульсне джерело живлення в корпусі для енергозабезпечення постійною напругою 48 В. Вихідний струм до 20,8 А. Максимальна вихідна потужність 998 Вт. Читати далі
Разом з цим товаром купують
Паяльник з ніхромовим нагрівачем KS-30R/22 для повсякденного використання в побуті та промисловості.
Зроблено в Японії
Наявність на складі:
  • Львів
  • Дніпро
  • Київ (лівий берег)
ID: 10583 0.25 кг 220
Повний опис
Mean Well SE-1000-48 – це AC/DC-перетворювач, імпульсне джерело живлення в корпусі для енергозабезпечення постійною напругою 48 В. Вихідний струм до 20,8 А. Максимальна вихідна потужність 998 Вт.
Особливості
  • Виконаний в корпусі.
  • Однофазне підключення.
  • Захист від короткого замикання.
  • Захист від перевантаження.
  • Захист від перенапруги.
  • Захист від перегріву.
  • Дистанційне керування.
  • Компенсація падіння напруги.
  • Вентилятор.
  • Сертифікат безпеки: UL60950-1.
  • Сертифікат ЕМІ: EN55022 class B.
Технічні характеристики
Тип стабілізації напруга
Вихідна потужність 1 кВт
Вихід 48 В
Вхід 110/220 В
Кількість виходів 1
Вихідний струм 1 канала до 20,8 А
Вхідна напруга AC 90...264 В
Вхідна напруга DC 254...370 В
Напруга ізоляції вхід-вихід 3,0 кВ
Напруга ізоляції вхід-земля 1,5 кВ
Напруга ізоляції вихід-земля 0,5 кВ
ККД 89 %
Шум 200 мВ
Робоча температура ‒20 – 60 °C
Розміри 278 × 127 × 63,5 мм
Характеристики
Вихідна потужність
  • 1000 Вт
Вихідна напруга
  • 48 В
Вихідний струм
  • 20,8 А
ККД
  • 89 %