Завантаження чорної п’ятниці - 100%!

 

Завантаження чорної п’ятниці - 100%! А ви приготуйтесь завантажити кошики по повній!
Ми продовжуємо знижувати наші ціни по-чорному. З 25 листопада по 2 грудня заходьте на нашу сторінку Чорної п’ятниці.. І нехай весь світ зачекає, поки ви купуєте улюблені товари за найприємнішими цінами року, адже ми пропонуємо знижки до 70%!

Наші найкращі:

Серверні кредити Octoplus
Серверні кредити Octoplus призначені для обслуговування мобільних телефонів Alcatel, HTC, Huawei, iPhone, LG, Sony Ericsson, Sony, Samsung, Sky, Xiaomi, ZTE.
3.50 грн
Серверні кредити Z3X (новий акаунт)
Ексклюзивне рішення для зчитування кодів нових телефонів на базі Qualcomm.
35.00 грн
Smart-Clip2 Basic Set з активованими Pack 2, 3, 4, 5, 6
Smart-Clip2 Basic Set з активованими Pack 2, Pack 3, Pack 4, Pack 5 і Pack 6 – універсальний пристрій для обслуговування мобільних телефонів і смартфонів на платформах MTK, Qualcomm, Broadcom і TI без прив'язки до конкретного списку моделей.
10600.00 грн 8499.75 грн
Octoplus Pro Box с набором кабелів 7 в 1 (з активацією Samsung + LG + eMMC/JTAG)
Octoplus Pro Box - це мультибрендовий програматор, за допомогою котрого ви можете виконувати перепрошивання/розблокування/відновлення даних багатьох мобільних телефонів.
8200.00 грн 7380.00 грн
Medusa PRO Box
Medusa PRO Box — професійний програматор для відновлення завантажувача телефонів, роботи з чипами пам'яті і відновлення даних. Дозволяє працювати з телефонами Samsung, Huawei, LG, Motorola, Siemens, Sony Ericsson, Vodafone, ZTE та іншими мобільними пристроями через інтерфейси UART, USB JTAG, MMC, ISP.
3975.00 грн 3577.50 грн

Обладнання для ремонту, навчальні іграшки і хобі, запчастини для смартфонів і автоелектроніка також безжальні до своїх цін. Обов’язково зазирніть до них на нашій чорній сторінці!

Увійти в чат
Українська Офлайн Техпідтримка Онлайн Русский Офлайн
Мова
Українська
ru
Русский
Русскоязычная версия
uk
Українська
Україномовна версія